מידי חודש יוצאים בין חצי מיליון למיליון ישראלים לחו"ל, כאשר כ – 40% מהם מעדיפים להגיע אל ומשדה התעופה בן גוריון באמצעות שירות מוניות מהיר, זול ובטוח.

מוניות 24/7 היא תחנת מוניות אשר ממוקמת בתל אביב ומעניקה שירות מוניות לנתב"ג עבור בעלי עסקים, אנשים פרטיים ולקוחות מוסדיים. מוניות 24/7 לנתב"ג היא תחנת מוניות עצמאית אשר מורכבת ממספר מצומצם של נהגים החברים בתחנה. אתר החברה כולל מידע אודות התחנה, מחירון מוניות לנתב"גהמלצות ועמודי נחיתה לפי מיקום (מוניות לנתב"ג ממודיעיןמוניות לנתב"ג מחולוןמוניות לנתב"ג מרחובות וכדומה).

שירותי מוניות לנתב"ג

קמפיין וידאו לתחנת מוניות 24/7

כחלק מתהליך הקידום האורגני של תחנת מוניות 24/7, נציגי VBlog בנו אסטרטגיית וידאו אשר כללה יצירה, הפצה וקידום אורגני של סרטוני וידאו תדמיתיים לקהל היעד הישראלי ולקהל בינלאומי בחו"ל אשר מגיע לישראל וזקוק לשירותי איסוף מנתב"ג.

הנה דוגמא לאחד מסרטוני הוידאו שנוצרו עבור תחנת מוניות 24/7:
## סרטון ##

תוצאות הקמפיין הפרסומי של תחנת מוניות 24/7 הכו את התחזיות שלנו עם גידול מרשים של יותר מ – 50% בכמות הפניות למוקד התחנה וכ – 23% גידול בכמות הנסיעות שבוצעו על ידי נהגי התחנה. כיום, התחנה מבצעת פעילות SEO שוטפת ברמה הארצית והבינלאומית בגוגל במקביל לפעילות SEO מקומית באזור המרכז/גוש דן, אזור הפעילות העיקרי של החברה.

אם גם אתה מעוניין ליצור אסטרטגייה ויזואלית עבור העסק שלך, צור עימנו קשר ונשמח לבדוק כיצד לשלב את הפעילות שלנו בעשייה העסקית שלך!