עד עכשיו, כתבתי בעיקר על יצירת ערך, מדידת אינטראקציה ואופטימיזציה לסרטוני וידאו אשר יגדילו את הסיגנלים החברתיים שלך.

אבל, אחת הבעיות הקשות (לפחות בהתחלה כמעט לכל משווק בוידאו), היא להביא כמות ראשונית של גולשים לסרטון שלך ולהגדיל את מספר הצפיות ביוטיוב – עכשיו תוכל ללמוד איך עושים את זה נכון.

הרבה צפיות ביוטיוב = מיקום גבוה

בדרך כלל, יש קורלציה גבוהה בין כמות הצפיות לוידאו לבין המיקום שלו בתוצאות החיפוש, הבעיה היא כמובן שהצפיות חייבות להיות אמיתיות !

לכן אני ממש לא ממליץ לך לקנות צפיות באתרים כמו Fiverr ( מיליון צפיות ב- 5$), בגלל שפעילות כמו מייצרת אפס אינטראקציה ובמקרים קיצוניים גם להשפיע על כל הפעילות הוידאו שלך (יוטיוב/גוגל יכולה לסמן אותך כמשתמש בעייתי).

אל תקנה צפיות ביוטיוב

4 כלים להגדלת מספר הצפיות בסרטוני יוטיוב (YouTube)

בשביל להשיג יותר צפיות ביוטיוב תוכל להשתמש ב – 4 כלים עיקריים:

  1. פורומים – פורומים פעילים מאפשרים לגולשים לשאול שאלות ולקבל תשובות מחברי הקהילה. פעילות שוטפת בפורום אחד או שניים בתחום העיסוק שלך, תאפשר לך לפרסם קישורים לסרטונים הרלוונטים לחברי הפורום ובצורה זו להגדיל בצורה משמעותית את כמות הצפיות לוידאו.
  2. רשתות חברתיות – פייסבוק וגוגל + מאפשרות יצירת קבוצות עניין, בדרך כלל, תוכל למצוא גולשים ממוקדים מאוד (בדיוק כמו בפורומים) אשר מעוניינים לפתוח בעיה שהסרטון שלך עונה עליה. הפניה של אותם גולשים לסרטון, יכולה להגדיל את כמות הצפיות שלך לאורך זמן.
  3. שיתוף – יוטיוב מאפשרת לך לשתף את הסרטונים ברשתות החברתיות ולהטמיע אותם גם בעמודים שלך. במידה ויש לך אתר/בלוג, תוכל להטמיע את הסרטונים שלך בצורה טבעית בעמודי התוכן.
  4. קישורים – קישורים הם הבסיס לדירוג סרטונים בגוגל, ככל שיהיו לך יותר קישורים עם מילת המפתח, כך הסרטון שלך ידורג גבוה יותר – ולהיפך.

לסיכום, בהתחלה אני ממליץ לך לנסות ולהפיץ את הסרטונים שלך בכמה שיותר מקומות פומביים. לאחר שתוכל לצבור קהל מנויים של 100+, תוכל לראות שהסרטונים שלך מתקדמים בצורה הרבה יותר "חלקה" כתוצאה מאותם מנויים אשר מפיצים אותך הלאה במקומות בהם הם פעילים.